День Організації Об’єднаних Націй

опубліковано 3 квіт. 2013 р., 14:33 Тарас Закутній БДМУ, Чернівці   [ оновлено 4 бер. 2014 р., 06:43 користувачем Тарас Закутній ]

День Організації Об’єднаних Націй (ООН) 24 жовтня 2012р. Міні-лекція на тему: «ООН живе в серці та свідомості кожного громадянина…».

Статут ООН, який було підписано 26 червня 1945 р., набрав чинності 24 жовтня 1945 р. Цей день щорічно відзначається як День Організації Об'єднаних Націй. Активну участь у розробці Статуту ООН взяли представники України.

Як одна з держав-засновниць ООН, Україна неухильно дотримується цілей та принципів Статуту Організації, робить суттєвий вклад у її діяльність у сферах підтримання міжнародного миру та безпеки, роззброєння, економічного та соціального розвитку, захисту прав людини, зміцнення міжнародного права тощо.

На кафедрі психології та соціології проводились заходи, які сприяли формуванню та становленню правової свідомості студентів-медиків. Заходи проводились з ініціативи завідувача кафедри, доцента Зорій Н.І., ст. викл. Безарової Г.І., викл. Слубської А.Я., викл. Тодоріко А.Д.