Благодійна акція до Дня святого Миколая від студентів медичного факультету № 4

опубліковано 28 груд. 2017 р., 00:55 Вікторія Піщальник

Найбільше свята Миколая чекає українська дітвора.

У своїй уяві хлопчики та дівчатка,

здебільшого, малюють таку  картину:

сивобородий чоловік із величезним мішком

спускається з небес і ставить під подушку подарунки.

22.12.2017 р. cтуденти медичного факультету № 4 теж вирішили зробити діткам свято та завітали з подарунками в Обласний дитячий будинок дитини «Сонечко». До акції долучилися: завідувач кафедри фізіології ім. ЯДКіршенблата професор Світлана Ткачук, доцент Світлана Анохіна, головний куратор факультету, доцент Світлана Семененко, доцент кафедри психології та філософії Марина Тимофієва, старший викладач кафедри психології та філософії Любов Любіна, асистент Віта Анцупова, завідувач кафедри догляду за хворими та ВМО професор Ігор Плеш, доценти Лілія Борейко, Вячеслав Гайдуков, Світлана Каратєєва, асистенти Алла Перижняк та Ганна Кшановська.

Студенти та викладачі радо спілкувалися з дітками, а також подарували їм солодощі та засоби догляду.