Головна‎ > ‎Новини‎ > ‎

БДМУ розширює міжнародні контакти

опубліковано 28 квіт. 2014 р., 14:00 Тарас Закутній БДМУ, Чернівці

Викладач кафедри психології та соціології БДМУ, к.політ.н. Надія Бурейко пройшла стажування в Європейській академії дипломатії (м. Варшава, Польща), програма якої цьогоріч, у першу чергу, була сфокусована на проблемах України крізь призму її геополітичного положення між Європейським Союзом та Росією.

Знаково, що спікерами та лекторами виступили провідні європейські науковці, політики, дипломати, громадські діячі, співробітники профільних міністерств і дипломатичного корпусу, що свідчить про рівень проведених заходів.

Програма академії охоплювала інтенсивний курс лекцій і практичних занять на тему зовнішньої політики Європейського Союзу, Східного партнерства, заморожених конфліктів на пострадянському просторі та можливих шляхів їх вирішення, геополітичного трикутника ЄС – Україна – Росія. Для учасників були проведені семінари та тренінги з дипломатичного протоколу та мистецтва ведення переговорів.

Учасниками програми стажування, крім трьох представників з України, стали експерти в галузі дипломатії та публічної дипломатії з Польщі, Азербайджану, Грузії, Іспанії, Німеччини, Румунії, Сполучених Штатів Америки, Уругваю, Філіппін, Шрі-Ланки.Comments