Подарунок від Святого Миколая

опубліковано 28 лют. 2014 р., 11:37 Тарас Закутній БДМУ, Чернівці   [ оновлено 2 бер. 2014 р., 15:31 ]
Під час візиту

19 грудня відзначають День Святого Миколая Чудотворця – покровителя дітей і подорожуючих. Для дітей це одне із улюблених свят, так як в цей день вони отримують подарунки. Але основне – навчаються добру і любові до людей, щоб потім передати цю незабутню традицію своїм дітям.Для студентів медичного факультету №4 теж стало традицією в цей день дарувати дітям радість. Напередодні Дня святого Миколая студенти та куратори факультету взяли участь у благодійній акції “Подарунок від Святого Миколая” та відвідали Чернівецький обласний спеціалізований будинок дитини.

Студенти та викладачі нашого університету радісно та щиро спілкувалися з дітьми, а також подарували їм солодощі та необхідні медпрепарати. Такі події та свята гріють душу і серце, тому що не втрачається віра у справжні дива.